מעבדות ביאריץ

קרמי הגנה טבעיים המבוססים על מסננים מינראלים ואצה אדומה מהאוקיינוס האטלנטי.

שאיפת יסוד

הגנה על העור שלנו והחיים בים

הרצון לפתח חומרי הגנה מהשמש המתחשבים בחיי הים היה מניע עיקרי בהקמתן של מעבדות ביאריץ. ראשיתה של החברה ביצירתה של קולקציית התכשירים האורגנית להגנה מהשמש Alga-Gorria®: הנוסחה מבוססת על רכיבים טבעיים, ללא רכיבים ממקור פטרוכימי וללא מזהמים, כדי להגן על האדם, אבל גם על סביבתו.

ההשראה שלנו

האוקיינוס

האוקיינוס הוא מערכת אקולוגית יוצאת דופן, השופעת משאבים בעלי תכונות מופלאות. אחד ממשאבים אלה הן האצות, ששימשו השראה למחלקת המחקר שלנו ביצירה של תכשירים קוסמטיים חדשניים. 

מעבדות ביאריץ מונחות על-ידי מחויבות יומיומית להגנה על הסביבה, בעיקר בכל הנוגע לבחירות אישיות. בראש הצוות שלנו עומדים יזמים שכולם ידידי אמת של האוקיינוס. כגולשים ושייטים להוטים, הם מכירים היטב את נזקי הזיהום למערכות האקולוגיות הימיות, ודואגים במיוחד לשימורן.

הגנה

על הבריאות שלכם

ועל הסביבה

מחלקת מחקר ופיתוח

מעורבת בכל יום

אנחנו ממקדים את מאמצינו ואת יכולותינו בפיתוח תכשירים שבטיחות השימוש בהם הוכחה מעבר לכל ספק. משום כך, מספר המרכיבים בנוסחות שלנו מוגבל, ואנחנו בוחרים רק במרכיבים שהוכחו כמתאימים גם לבעלי עור רגיש במיוחד.

יעילותם של המרכיבים בכל אחד מהתכשירים שלנו הוכחה באופן מדעי באמצעות מחקרים קליניים עם בקרה דרמטולוגית. כמו כן, אנו עורכים בדיקות נוספות, כמו בדיקות אקו-טוקסיקולוגיות, כדי להבטיח שמוצרינו אינם מזיקים לסביבה.

ההגנה על בריאותנו כרוכה גם בשמירה על הסביבה.

משום כך, מחלקת המחקר והפיתוח שלנו בוחרת תמיד בפתרונות שטביעת הרגל הסביבתית שלהם היא הנמוכה ביותר, הן בתהליכי הייצור והן בבחירת האריזות: פלסטיק ממוחזר, פלסטיק ממקור ביולוגי, זכוכית, דיו ידידותי לסביבה וכדומה. אנו מחויבים לשאיפה מתמדת לשיפור ולהסתגלות מהירה לחידושים הטכנולוגיים הבלתי פוסקים.

קרמי הגנה

MADE IN FRANCE

משלב המחקר ועד שלב הייצור, כל מוצרי הטיפוח שלנו הם Made in France.

בהתאם לעקרון זה, החומרים הפעילים הייחודיים שלנו מיוצרים מאצה אדומה האופיינית לחוף הבאסקי, gelidium sesquipedale. נוסף על ניצול המשאבים הטבעיים המקומיים, אנו בוחרים בספקים צרפתיים ותהליך הייצור מתבצע ברובו בפירנאים האטלנטיים. הייצור המקומי מבטיח עקיבות מיטבית ומאפשר לנו לתמוך בכלכלה האזורית.

התווית Made in France, מילה נרדפת לאיכות, מאפשרת לנו גם להפחית את טביעת הפחמן שלנו בזכות שרשראות אספקה קצרות ומבוקרות.

איכות גבוהה, ידע מקצועי וכבוד לסביבה הם ערכים הניצבים במרכז תפיסת העולם של מעבדות ביאריץ.

דילוג לתוכן