האוקיינוס הוא מקור ההשראה הראשוני שלנו,
ואנחנו פועלים ללא הרף למען הגנתו

השאיפה לאחריות אקולוגית מנחה את בחירותינו לכל אורך תהליך הפיתוח של המוצרים שלנו,
ותמיכתנו בארגונים הפעילים למען ההגנה והשימור של הסביבה מבטאת זאת.

תמיכה בארגונים פעילים

לשימור הסביבה

כחלק מהגישה האחראית לסביבה, מעבדות ביאריץ תומכות בארגונים ועמותות הפועלים למען שימור המגוון הביולוגי. RespectOcean, רשת של פעילים המקדמים פיתוח כלכלי בר קיימא המחויב להגנה על האוקיינוס והחופים; Water Family (Du Flocon à la Vague) הפועל להסברה וחינוך בנושאי ההגנה על המים, מקור כל החיים על פני האדמה; וארגונים נוספים. אנו נוטלים חלק גם בתנועת One Percent for the Planet, כדי לסייע לארגונים שונים הפועלים למען שימור החי.

RespectOcean

מערכת היחסים ההדוקה של מעבדות ביאריץ עם הים באה לידי ביטוי גם בהחלטתנו לשתף פעולה עם ארגון RespectOcean. הארגון מייצג ומנהל רשת של פעילים ועמותות הפועלים למען פיתוח כלכלי בר קיימא תוך שמירה על האוקיינוסים ועל החופים. One Percent for the Planet One Percent for the Planet הוא עמותה ללא מטרות רווח שהקימו ב-2002 בארצות הברית איבון שווינאר, המייסד והבעלים של חברת פטגוניה, וקרייג מתיוס, הבעלים לשעבר של Blue Ribbon Flies. העמותה מעודדת חברות לתרום לפחות אחוז אחד מהכנסותיהן לטובת הגנה על הסביבה ושיקום הטבע, ומבקשת להוכיח כי  פילנתרופיה ושגשוג יכולות ללכת יד ביד. הסניף הצרפתי הוקם ב-2014 בבלופי שבסבואה עלית ומונה 650 חברות.

כיצד אנו מסייעים

לכדור הארץ?

החלטנו להצטרף לתוכנית One Percent for the Planet ולהשקיע אחוז מההכנסות ממוצרי הטיפוח שלנו לתינוקות, כדי לקדם ולחזק את המחויבות שלנו להגנה על האדם ועל הסביבה. סכום הכסף הזה ייתרם בשלמותו לעמותת Water Family, ששמה לה למטרה לעורר מודעות להגנה על משאבי המים, על בריאותנו ועל כדור הארץ. העמותה שואפת לשנות את אופני הצריכה מהשורש, כדי להפחית את טביעת הפחמן ולשמר את משאבי המים.  Water Family העמותה, שנוסדה על ידי ברנאר קרפל ורנו ארמן ב-2009, מפתחת תוכניות פדגוגיות מלאות לתלמידים, חברות ואירועים, המבוססות על גישה חיובית ועל קידום של פרקטיקות חיוביות. העמותה פעילה בכל רחבי צרפת ומקיפה יותר מ-150 שגרירים מתחומי הספורט והמדע, והיא מגיעה אל 2000 בני נוער ו-1000 אנשי מקצוע מדי שנה. כיוון שגם מרכז הפעילות שלה, כמו שלנו, הוא בביאריץ, נראה לנו טבעי לשתף פעולה במאמץ לעודד צריכה טובה יותר וטבעית יותר, כדי להגן את האדם ועל הסביבה. Wings of the Ocean  אנו במעבדות ביאריץ איננו מאמינים בצריכה עודפת, ואיננו מעודדים אותה. מסיבה זו החברה אינה משתתפת באירועי Black Friday השנתיים. ב-2019 השתתפנו בקולקטיב Make Friday Green Again לצד 450 חברות מחויבות נוספות. השנה אנו מבקשים להרחיק לכת עוד יותר ולבטא את האחריות שלנו באמצעות תרומת 100% מהכנסותינו מיום שישי 27 בנובמבר לארגון Wings Of The Ocean.

האוקיינוס

המחוייבות שלנו

האוקיינוס הוא מקור ההשראה הראשוני שלנו, ואנחנו פועלים ללא הרף למען הגנתו. מעבדות ביאריץ גאות לתמוך בארגון Wings of the Ocean ולשתף פעולה עימו. מטרתו של הארגון, שהוקדם ב-2018, היא לטהר את האוקיינוסים ולהנהיר את ההשלכות של פסולת פלסטיק בים – אלה הן תוכניות פעולה מוחשיות ונחוצות לטובתו של האוקיינוס.

דילוג לתוכן