כיצד לבחור קרם הגנה מתאים לגלישה בטוחה?

למי שרגילים לבלות במים שעות ארוכות, הגנה איכותית על העור חיונית לכל אורך השנה. גולשים וגולשות חשופים במיוחד לקרינת UV: המים מחזירים את קרינת השמש ומגדילים אותה בעד 25%, וכך גם את השפעותיה המזיקות. מה חשוב לבדוק כשבוחרים קרם הגנה מתאים לגלישה?

1. קרם הגנה יעיל מרגע המריחה

זכרו כי רוב הקרמים המבוססים על מסנני קרינה כימיים מתחילים לפעול רק 30 דקות לאחר המריחה, הזמן הדרוש לקרם לחדור לעור. כיוון שקרני השמש תוקפות את האפידרמיס (שכבת העור העליונה) מרגע הכניסה למים, אפשר להישרף בקלות עוד לפני שהקרם התחיל להשפיע! זוהי סיבה להעדיף קרמים ממקור מינרלי, הפועלים כמראה ומחזירים את קרני השמש מרגע המריחה.

2. קרם עמיד במיוחד למים

אל תטעו – לא כל הקרמים זהים! כדי להישאר מוגנים לכל אורך הגלישה, בחרו קרם בעל דרגת עמידות גבוהה במיוחד למים. מומלץ מאוד לחזור על המריחה מדי שעתיים. כל המוצרים מסדרת ®ALGA MARIS מתאפיינים בעמידות גבוהה במיוחד למים.

3. קרם שאפשר למרוח בקלות ובמהירות

מרגיז לבלות שעה בהתמרחות לפני שיוצאים לגלוש. יתרה מכך, קרם שאינו נוח למריחה עלול לפגום ביעילות ההגנה. להגנה מהירה ויעילה על עור הפנים, סטיק ההגנה לגולשים הוא פתרון מושלם.

4. קרם הגנה אורגני שמגן גם על העור וגם על הים

הוכח כי הרכיבים והמסננים הכימיים המצויים ברוב תכשירי ההגנה מזיקים לשוניות האלמוגים ולסביבה הימית. כדי להימנע מכך, העדיפו תמיד תכשירי הגנה ממקור אורגני, על בסיס מסננים מינרליים שאינם פוגעים במגוון הביולוגי. קו המוצרים ALGA MARIS© נולד מתוך שאיפה לטביעת רגל סביבתית נמוכה ככל האפשר. אנחנו במעבדות ביאריץ אוהבים גלישה, את הים ואת הטבע. אלה העקרונות שהנחו אותנו ביצירת סדרת תכשירי ההגנה האורגניים שלנו. מעכשיו תוכלו לטבול בים בלי דאגות!

דילוג לתוכן