דברים לשקול לפני שבוחרים קרם הגנה לילדים

רופאי הילדים ורופאי העיר תמימי דעים: אין לחשוף ילדים לשמש לפני גיל 3. עם זאת, גם בצל אסור לוותר על הגנה נאותה. עורם של ילדים ותינוקות פגיע מאוד לקרני השמש – תאי הפיגמנטציה (המלנוציטים) שלהם עדיין אינם בשלים ומשום כך אינם מייצרים כמות מספקת של מלנין, מסנן ההגנה הטבעי של העור נגד קרינת UV. הנה שלוש נקודות לשים לב אליהן כשבוחרים קרם הגנה לילדים.

הגנה עם מקדם SPF50+

כן, גם ל"פלוס" הקטן הזה יש חשיבות. יש לבדוק תמיד את רמת ההגנה: תכשירים עם מקדם הגנה בינוני או נמוך אינם מספקים הגנה הולמת מנקודת מבט דרמטולוגית.. קרם ®ALGA MARIS עם מקדם הגנה SPF50+ פועל נגד קרני UVB ו-UVA כדי להגן על עורם הבהיר והרגיש של ילדים.
מלבד השימוש בקרם הגנה יעיל, יש להגן על ילדים גם בעזרת כובע ומשקפי שמש; בגד ים מסנן קרינה בגזרת אוברול הוא אפשרות טובה להגנה על ילדים קטנים מאוד. נוסף על כך, יש להימנע מלחשוף ילדים לשמש בשעות החמות ביותר של היום, וחובה לחדש את מריחת הקרם מדי שעתיים ואחרי כל רחצה. הסיכון לסרטן עור אצל מבוגרים עומד בקשר ישיר למספר כוויות השמש (כתוצאה מקרינת UVB) בילדות. סדרת מוצרי ההגנה ®ALGA MARIS, המבוססת על 100% מסננים מינרליים ממקור טבעי, מספקת הגנה יעילה מפני קרני UVB, UVA ורדיקלים חופשיים. בעוד מסנני קרינה ממקור כימי מתחילים לפעול רק 20 או 30 דקות לאחר המריחה, המוצרים מסדרת ALGA ®MARIS מגנים מרגע השימוש.

התאמה לעור רגיש במיוחד

בקולקציית המוצרים ®ALGA MARIS שאפנו ליצור קרם הגנה שיתאים לעורם הרגיש של ילדים. קרם ההגנה האורגני לתינוק (מגיל 6 חודשים) ולילד SPF50+ משלב הגנה גבוהה ויעילה עם התאמה לעור רגיש, בזכות השילוב בין מסנני קרינה מינרליים לבין נוסחה היפואלרגנית, ללא משמרים וללא בישום. כל רכיבי קרם ההגנה אורגניים והוא אינו מכיל חומרים השנויים במחלוקת כמשבשים הורמונליים.

עמידות גבוהה למים

ילדים אוהבים לשחק במים. קרם ההגנה האורגני לילדים SPF50+ מגן על ילדיכם בעת משחק על שפת הים או בבריכה (זכרו כי יש לחדש את המריחה אחרי רחצה של ממש). התכשיר בעל עמידות גבוהה מאוד לזיעה ולמים – מי הים המלוחים או מי הכלור של הבריכה.
זכרו כי הגנה מעולה מפני השמש בילדות מונעת את רוב הנזקים הלא הפיכים הנגרמים בעקבות חשיפה לשמש, כמו סרטן עור, הזדקנות מוקדמת של העור או אי סבילות לשמש בגיל מבוגר.

דילוג לתוכן