קרם הגנה לפנים עם גוון מעניק לך הגנה כל יום, כל היום!

סדרת הקרמים עם גוון להגנה מפני השמש מציעה לך הגנה מותאמת ועור פנים קורן
קרם היום שלנו מעניק לעור הפנים מראה חיוני ובריא – וגם מספק הגנה יעילה מפני ההשפעות המזיקות של השמש (30SPF ו-50SPF). הגינו ופיתחנו אותו על בסיס אותם רכיבים טבעיים המשמשים בסדרת קרמי ההגנה האורגניים שלנו: נוגד חמצון עוצמתי המופק מאצות אדומות, מסננים 100% מינרליים או תוספת של אלוורה אורגנית.

מדוע חשוב להתגונן לכל אורך השנה?

בניגוד לקרינת UVB, כמות קרני ה-UVA אינה משתנה מעונה לעונה. כמו זיהום האוויר וגורמים חיצוניים אחרים, קרניים אלה אחראיות לייצור עודף של רדיקלים חופשיים הגורמים לשינויים בתאי העור ומאיצים את הזדקנותו. תמצית האצות האדומות Alga Gorria®, המשמשת בסדרת קרמי ההגנה לפנים עם גוון של מעבדות ביאריץ, מנטרלת את הרדיקלים החופשיים ומגנה על העור לכל אורך השנה.
יתרונות:
קרם ההגנה לפנים עם גוון משתלב היטב בכל סוגי העור, ומעניק לו לחות וגוון אחיד.
עם יתרונות הקרמים אפשר למנות:
הגנה גבוהה מפני קרינת UVA ו-UVB והאחדה של גוון העור.
מרקם לא שמנוני ונוח למריחה.
3 גוונים המתאימים לסוגי עור שונים: שנהב, בז' ומוזהב.
עמידות למים.
נוסחה שאינה פוגעת במערכות האקולוגיות של הים ובאלמוגים.
אריזה ללא אוויר הניתנת למחזור.

עצות לשימוש נכון

קרם ההגנה לפנים עם גוון 30SPF ו-50SPF מתאים לכל סוגי העור. הוא מספק הגנה על עור הפנים ואפשר להשתמש בו כקרם יום. יש למרוח כמות קטנה של הקרם על הפנים בתנועות מעגליות, מבפנים כלפי חוץ. אחרי מריחת הקרם, תוכלי להמשיך בשגרת האיפור הרגילה שלך, אם תרצי.

2 מקדמי הגנה ו-3 גוונים

קרם ההגנה לפנים עם גוון מעניק לעורך גוון זוהר בכל יום. פרט להגנה מפני השמש, הקרם הוא תכשיר קוסמטי לכל דבר המשפר את מראה עורך: הוא מעניק לחות, מונע ברק, מאחיד את גוון העור ויוצר מראה של שיזוף קל. הנוסחה האורגנית של הקרם מבוססת על רכיבים ממקור טבעי.
שנהב, בז' או מוזהב – קרם ההגנה עם גוון זמין בשלושה גוונים, לשיזוף בהתאמה אישית. גוון שנהב לעור בהיר, גוון בז' לעור שזוף קלות וגוון מוזהב לעור כהה.
כדי לבחור נכון, פשוט מצאי את הגוון הקרוב ביותר לצבע העור שלך, כמו כשאת בוחרת גוון של מייקאפ. מריחה קלה ונעימה מובטחת!
שלושת הגוונים זמינים עם מקדם הגנה 30SPF ו-50SPF.

דילוג לתוכן